Müşteri Temsilcisi 0541 550 5001
  • %100 Geri Ödeme Garantisi
  • Kapıda Ödeme Garantisi
  • Hızlı Gönderi
  • Orjinal Ürün

Elektrikli Sigara Sarma Makinası

Hazneli Elektrikli Sigara Sarma Makinası – Sigara Sarma Konusu için Oldukça Özel Olan Makine

Sigara konusunda sizler sarma konusunda bu kadar da başarılı değil iseniz ve yardım alacak kimseniz olmamasından dolayı en basit olan yöntemleri daha çok istiyor iseniz kendiniz için en rahat olan Elektrikli Sigara Sarma Makinesini tercih edebilirsiniz. Hem oldukça da rahat bir şekilde istediğiniz kadar fazla olan sigarayı en hızlı şekilde sarabilir iken bir diğer yandan aldığınız ve tadını tam anlamı ile oldukça çok sevdiğiniz tütün ile sarabilirsiniz. Bu sizler için hem istediğiniz sigaraların tadına tam anlamı ile doymanıza da büyük ölçüde yardımcı olur iken bir diğer yandan maddi açıdan sizlere büyük katkı sağlayacak olması ile daha özgür olabileceksiniz. Artık marketlere boştan yere o kadar para dökmek yerine bu adres aracılığı bir kez alır iseniz ömür boyu da oldukça rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

Sigara Sarma için kullanılan bu cihazlar içerisinde insanlar için oldukça da faydası olan bu yöntemler ile her konuda rahatlama yaşar iken bir de üst kısımlarında ya da arka kısımlarında yer alan hazneler ile istediğiniz her şeye oldukça rahat bir şekilde sahip olabileceksiniz. Kalan tütünleri tekrar bir kaba da koyarak kurumadan saklamaya çalışmak yerine yan ya da üst tarafında yer alan haznenin kapağını kapattığınız an da etkili bir şekilde hem kurumadan hem de uğraşmadan saklayabilirsiniz. Sarar iken etrafa asla bir damla da tütün bile dökmeden hızlı bir şekilde sarabiliyor olmanızdan dolayı ne çevrenizi kirletiyorsunuz ne de bir parça bile olan tütün israfını da yaşamıyorsunuz. Her an sizler de sigaraya bu kadar da düşkün iseniz kısa süre içerisinde kendiniz için sipariş vermeyi tercih edin.

İnsanlar için en etkili olan rahatlama da yöntemleri arasında sizler arasında da biliniyor olduğu gibi sigara gelmektedir. Her ne kadar sağlık açısından da kötü bile olsa insanların derdini tek hafifleten ve tek iyi gelen şey olmasından dolayı insanlar için tek vazgeçilmez olan nokta olarak yer almaktadır. Bu kadar farklı bir yere sahip olan sigaralar sizler de bilirsiniz ki şuan ülkemizde tüketimi oldukça da yüksek olmasından dolayı satış fiyatı da oldukça yüksek olmaktadır. Sizler hem sigaradan vazgeçemiyor ve hatta vazgeçmek istemiyor ve bunların yanı sıra bu kadar para da vermek istemiyor iseniz kendiniz için en mantıklı olan yolları tercih edebilirsiniz. Hem en güvenilir adres olan hem sizler için en iyi olan hizmetleri sunan tek adres olarak yer alan http://www.onlineindirim.net adresinden sizler bu düşüncelerden kurtulmak ve kendiniz için en iyi olan yöntemlerden birini tercih edebilirsiniz. Bu adresten kendiniz için alacak da olduğunuz bir Sigara Sarma Makinasi ile hem oldukça maddi olan yönleri üzerinizden atar iken hem de tadına tam anlamı ile doyabilecek olduğunuz sigaralara sahip olabilirsiniz.

Elektrikli Sigara Sarma Makinası Nasıl Çalışır?

İlk olarak makinaya elektrik kablosu takılıp sonrasında ON konuma getirilmelidir.
Sigara Tepsisini sigaranın düşemeyeceği şekilde yerleştirin.
Kolu kontrol edin, kol aşağıdaysa kızağın açılması için yukarı kaldırın.
Hazneye yeteri kadar tütün doldurun ve haznenin alt kısmından kızağın içine tütün yerleştirin.
Filtreyi sol tarafta bulunan bış kısma yerleştirin.
Yukarı kaldırmış olduğunuz kolu aşağı indirin.
Böylelikle kaliteli bir sigara sarmış olursunuz.

NOT: Her sarımdan sonra mutlaka kolu tam olarak yukarı kaldırın ve çok fazla tütün yerleştirmeyin. En önemli uyarımız YAŞ TÜTÜN KOYMAYIN.

Paket İçerisinde Neler Var?

Sevgili Onlineindirim.NET kullanıcıları Paket içeriği olarak dediğimiz ürünü satın alırken Kargo Kutusunda size Kutu içeriği olarak neler gelecek onları yazalım;

1 Adet Hazneli Sigara Sarma Makinası
1 Adet Ayaklı Tepsi
1 Adet Temizleme Fırçası
1 Adet Temizleme Çubuğu
1 Adet Elektrik Bağlantı Kablosu
1 Adet Kullanma Klavuzu ( Tek Sayfalık )

Teknik Özellikleri Nelerdir?

Renk: Siyah
Makina Ölçüleri: 18 x 20 cm
Kullandığı Güç: 15W
Kullanılan Malzeme: ABS ve Çelik
Sigara Sarma Süresi Ortalama 1 Saatte 360 Adet

SİZDE EKONOMİK VE PROFESYONEL SİGARA SARMAK İSTİYORSANIZ;
YUKARIDA SİPARİŞ VER BUTONUNA TIKLAYIP GEREKLİ ALANLARI
DOLDURUN VE SİPARİŞ VERİN.